Kurzy pro vývojáře webových aplikací

Pořádám odborné školení a poradenství pro programátory v PHP a JavaScriptu, kteří chtějí přetavit myšlenku do kvalitní webové aplikace. Naučím vás eliminovat bezpečnostní rizika, programovat s důrazem na budoucí rozšiřitelnost a čistý design.

Veřejná školení

Vývoj webů v Nette
Naučte se psát webové aplikace rychle, čistě a bez bezpečnostních děr. Naučte se to přímo od hlavního vývojáře na dvoudenním školení Nette pro začínající.
Mistrovství v Nette
Poznejte Nette Framework do hloubky a staňte se Nette guru. Ovládněte Dependency Injection, tvorbu komponent, routerů, složitých formulářů, rozšíření a pište znovupoužitelný kód.
Začněte využívat AI naplno
Generativní AI představuje průlomový trend poslední doby. Rychle mění pravidla hry v mnoha oborech. Představte si, že byste byli mezi prvními, kteří dokážou tuto technologii plně využít a přizpůsobit ji svým potřebám. Mnoho lidí sice zkusilo ChatGPT, ale jen málokdo rozumí jeho skutečnému potenciálu a dokáže ho využít.

Support Nette, konzultace, školení ve vaší firmě

Máte zájem o školení v prostorách vaší firmy? Potřebujete konzultovat individuální problém? Například pomoci s aktualizací Nette? Přecházíte ze Symfony, Zendu nebo vlastního frameworku na Nette? Pak vás mohou zajímat in-house školení.

David Grudl Lektorem je David Grudl, hlavní autor Nette Frameworku a dalších populárních open source knihoven (dibi, Texy, …), který se školení a poradenství věnuje již přes 14 let. A kdo by znal Nette lépe, než jeho tvůrce?

Ohlasy na školení

Doposud jsem absolvoval okolo desítky školení od různých providerů a školení Nette Framework bych ohodnotil známkou nejvyšší. Samozřejmostí je dobrá struktura a srozumitelnost látky, navíc však David prezentoval vtipně a zábavně, a i přes pokročilou hodinu jsme tak vydrželi dávat pozor až do konce. O osobním zaujetí svědčí i fakt, že jsme končili až po 21. hodině.

Vítězslav Žák (DHL CZ)