Mistrovství v Nette

Poznejte Nette do hloubky a staňte se Nette guru. Ovládněte Dependency Injection, tvorbu komponent, routerů, složitých formulářů, rozšíření, pište znovupoužitelný a čistý kód, využívejte návrhové vzory a best practices. To vše na dvoudenním pokročilém školení Nette od hlavního vývojáře.

Je určeno všem programátorům, kteří už framework dobře znají, používají alespoň rok, a chtějí jej poznat perfektně.

Jako vždy nepůjde o nudné teoretizování, vše si probereme při řešení konkrétních úloh z praxe.

Co vás čeká?

• novinky v chystané verzi 4.0
  • AI: jak zapojit do vývoje umělou inteligenci
  • Dependency Injection: konfigurace, principy a autowiring opravdu do hloubky. Jak a proč psát pro DI rozšíření
  • komponenty: jak správně navrhovat komponenty pro presenter, signály, persistentní parametry, kompozice, @crossSite
  • typované šablony: jak využít typů pro napovídání a statickou kontrolu u šablon a také formulářů
  • Latte: novinky, snadné řešení zdánlivě složitých úkolů, tvorba rozšíření
  • formulářové prvky: nestandardní formuláře, AJAX, vlastní formulářové prvky, chytré způsoby vykreslování
  • autentizace a session: bezpečnost, aktualizace identity, přihlašování bez session
  • routování: opravdu do hloubky, kešování odkazů, zrychlení routeru
  • rozšíření pro Tracy: jak se vytvoří nové panely pro Debugger Bar nebo červený BlueScreen
  • testování: bez kterého nelze profesionálně programovat. Nette Tester, mockování, GitHub Actions, Selenium Webdriver, atd.
  • debuggování: jak ladit a testovat aplikace pomocí debuggeru
  • tipy jak zásadním způsobem zefektivnit práci, tipy a triky pro PhpStorm, doplňky

Můžete kdykoliv pokládat dotazy, správné postupy lze ukázat na vašich konkrétních příkladech.

Ze školení si odnesete tištěnou prezentaci a použité příklady.

Předpokládané znalosti

Po účastnících je vyžadována základní znalost Nette Frameworku. Pokud si nejste jistí v základech Dependency Injection, nebo například v používání nástrojů jako je Composer, doporučuji nejprve absolvovat kurz Vývoj webů v Nette Framework.

Můžete uplatnit znalosti i jiných frameworků, jako třeba Symfony, Zend Framework, CakePHP nebo Laravel.

David Grudl Lektorem školení je David Grudl, hlavní autor Nette Frameworku, který se vývoji webových aplikací věnuje soustavně již od konce 90. let minulého století a je považován za jednoho z největších odborníků v oboru. Školí již přes 12 let a jeho kurzy prošlo na 2000 programátorů. Podílí se také na vývoji dalších populárních open-source knihoven, například Texy nebo dibi. Přednáší, školí a píše blog phpFashion.

Základní fakta

Název školení: Nette Framework pro pokročilé
Datum a místo: viz vypsané termíny níže
Počet účastníků: maximálně 12
Časový rozvrh: Praha: 9:30 – 18:00 s přestávkou na oběd (v ceně)
Potřebné znalosti: znalost Nette Framework
Lektor: David Grudl
Cena: Praha: 9990 Kč
Sleva: 50% sleva pro nepodnikající studenty denního studia

Platbu je třeba zaplatit dopředu proti faktuře, kterou účastníkům zašleme po registraci. Po jejím zaplacení vám místo závazně rezervujeme.

Opakování je matka moudrosti, proto si kurz můžete zopakovat do 3 měsíců za třetinu ceny a do 2 let za polovinu.

Termíny a rezervace

otevřený termín, Praha

Otevřený termín znamená, že školení nemá vypsané žádné konkrétní datum. Přihlášení je tak nezávazné. Jakmile termín vypíšu, ozvu se vám.

Přihlaste se na školení

Odesláním následujícího formuláře se přihlásíte na školení. Počet účastníků je omezen, rezervujte si místo co nejdříve – nejlépe ještě dnes.