Otázky a odpovědi

Jak objednat školení?

Školení si můžete objednat vyplněním webového formuláře na stránce zvoleného kurzu, nebo e-mailem na adrese david@grudl.com. Po obdržení objednávky vám zašlu fakturu. Místo budete mít rezervované ihned po jejím zaplacení a připsání na účet.

Pokud objednáváte školení pro jiné osoby, uveďte prosím jejich jména, abych jim mohl vystavit certifikát.

Je možné uskutečnit školení v naší firmě?

Ano, vedle veřejných školení nabízím i privátní kurzy, konzultace, pomoc s upgradem, a to přímo ve vaší firmě.

Co znamená „otevřený termín“?

Otevřený termín znamená, že školení nemá vypsané žádné konkrétní datum. Přihlášení je tak nezávazné, jen tím vyjádříte zájem o účast. Jakmile termín vypíšu, ozvu se vám.

Sleva za opakované školení

Opakování je matka moudrosti a někdy hodně pomůže si výklad poslechnout znovu. Zároveň se také dozvíte o novinkách. Proto si můžete kurz zopakovat do 3 měsíců za třetinu ceny a do 2 let za polovinu.

Při objednávce prosím na slevu upozorněte v poznámce.

Mohu si přinést vlastní počítač?

Ve školícím centru je k dispozici pro každého účastníka počítač, nicméně pokud se vám bude lépe pracovat na vlastním počítači, určitě si jej přineste.

Mohu dostat slevu?

Ano, slevy jsou uvedeny v detailech jednotlivých školení. A požádejte si o ni prosím v poznámce.

Nejsem z Prahy (Brna). Kde se levně ubytovat?

V Praze můžete zkusit Pension Beta, který se nachází asi 200 m od školícího centra EDU 2000, nebo vysokoškolskou kolej. Například z koleje VŠCHT se do školícího centra EDU 2000 dostanete za 20 minut (ze zastávky Volha na Vyšehrad).

V Brně vysokoškolskou kolej nebo Hostel Fléda, obojí cca 20 minut od školícího centra.

Storno podmínky

Pokud nemůžete na školení dorazit, vyberte si prosím náhradní termín nebo za sebe pošlete někoho jiného. A oznamte mi to prosím co nejdříve.

Pokud se školení z jakéhokoliv důvodu neuskuteční (vyšší moc, nemoc přednášejícího), nebo se přesune na jiný termín, který vám nebude vyhovovat, vrátím vám celou zaplacenou částku.

Mám dotaz ohledně školení hrazeného z dotací EU

Pak vizte informace pro žadatele o školení hrazené z dotací EU :-)