Otázky a odpovědi

Jak objednat školení?

Školení si můžete objednat vyplněním webového formuláře na stránce zvoleného kurzu, nebo e-mailem na adrese david@grudl.com. Po obdržení objednávky vám zašlu fakturu. Místo budete mít rezervované ihned po jejím zaplacení.

Pokud objednáváte školení pro jiné osoby, uveďte prosím jejich jména.

Je možné uskutečnit školení v naší firmě?

Ano, vedle veřejných školení nabízím i privátní kurzy, konzultace, pomoc s upgradem, a to přímo ve vaší firmě.

Co znamená „otevřený termín“?

Otevřený termín znamená, že školení nemá vypsané žádné konkrétní datum. Přihlášení je tak nezávazné, jen tím vyjádříte zájem o účast. Jakmile termín vypíšu, ozvu se vám.

Sleva za opakované školení

Opakování je matka moudrosti a někdy hodně pomůže si výklad poslechnout znovu. Zároveň se také dozvíte o novinkách. Proto si můžete kurz zopakovat do 3 měsíců za třetinu ceny a do 2 let za polovinu.

Při objednávce prosím na slevu upozorněte v poznámce.

Mohu si přinést vlastní počítač?

Ano, rozhodně si přineste vlastní notebook. Mějte na něm prosím připravený webový server s PHP v aktuální verzi. Nainstalujte si také nástroj Composer (http://getcomposer.org), který budeme během školení používat.

Mohu dostat slevu?

Ano, slevy jsou uvedeny v detailech jednotlivých školení. A požádejte si o ni prosím v poznámce.

Storno podmínky

Pokud nemůžete na školení dorazit, vyberte si prosím náhradní termín nebo za sebe pošlete někoho jiného. A oznamte mi to prosím co nejdříve.

Pokud se školení z jakéhokoliv důvodu neuskuteční (vyšší moc, nemoc přednášejícího), nebo se přesune na jiný termín, který vám nebude vyhovovat, vrátím vám celou zaplacenou částku.

Mám dotaz ohledně školení hrazeného z dotací EU

Pak vizte informace pro žadatele o školení hrazené z dotací EU :-)