Jak se dostat do školicí místnosti Hybernská?

Školicí místnost Hybernská
Hybernská 32, Praha 1 (mapa)

Školicí místnost Hybernská je dobře dostupná městskou hromadnou dopravou i autem. Nejbližší zastávky MHD Náměstí Republiky (metro) a Masarykovo nádraží (tram) jsou vzdáleny jen několik minut pěšky. Parkování v ulici je zpoplatněno.

Spojení

• Ze stanice metra Náměstí Republiky (B, C) – zvolte výstup směr Masarykovo nádraží a na povrchu pokračujte stejným směrem (nádraží budete mít po levé ruce). Nejbližší ulicí zahněte doleva do ulice Hybernská a pokračujte až k poště. Školicí místnost je v budově č. 32 hned naproti ní, na zvonku je uvedeno „Taste“.
  • Ze stanice tramvají Masarykovo nádraží se vydejte rovně, abyste měli nádraží po levé ruce. Nejbližší ulicí zahněte doleva do ulice Hybernská a pokračujte až k poště. Školicí místnost je v budově č. 32 hned naproti ní, na zvonku je uvedeno „Taste“.
  • Spojení si vyhledejte v jízdních řádech.

Parkování

Školicí místnost Hybernská se nachází v lokalitě s placeným parkováním. Parkování je možné v ulici Hybernská přímo před budouvou, kde se školicí místnost nachází (přímo naproti poště), případně v Opletalově ulici.

Prakticky přes silnici od místa školení se nachází hotel City Inn.